Adrenalin Challenge Main Event

20. ročník ojedinělé adrenalinové akce.

Legendární atraktivní adrenalinové výzvy se účastní aktivní lidi z celé ČR a zahraničí, kteří ve skvělé atmosféře prožívají neopakovatelné zážitky. Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku 18 let. Akce je spolu s doprovodným programem divácky velice zajímavá.

- On-line registrace na rok 2018 pro tym - - On-line registrace na rok 2018 pro jednotlivce - 
 

Posuňte své limity, otestujte sami sebe!

Legendární atraktivní adrenalinová výzva je pro aktivní lidi. Adrenalin Challenge není závod, svou specifikou je neopakovatelným zážitkem jak pro účastníky, tak pro diváky. Děčín je vstupní bránou Národního parku Česko-Saské Švýcarsko a dějištěm je krásná scenérie města Děčína – kaňon Labe, Pastýřská stěna, děčínský zámek, podzámčí a samotná řeka Labe.
 

Místo konání akce 

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem – pravý břeh Labe.
GPS: 50°46´48.252"N, 14°12´30.129"E.
 

Datum a čas

Sobota 12.5.2018 v 10:15 slavnostní zahájení, konec akce 12.5. cca 17:00 – 18:00, celkový čas absolvování 6-ti disciplín cca 2-3 hodiny.
 

Registrace

Sobota 12.5.2018, 9:00-10:00 registrace již přihlášených účastníků ve stanu Adrenalin Challenge pod Děčínským zámkem na Smetanově nábřeží. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací nemohou být připuštěni ke startu! Po slavnostním zahájení Adrenalin Challenge Main Event půjdou účastníci v pořadí dle časového harmonogramu vyvěšeného u registrace k první disciplíně via ferratě.
Adrenalin Challenge Main Event je určen pro jednotlivce, podmínkou je dovršení věku 18 let.
 
Účastníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge Main Event, propagační předměty a po absolvování všech disciplín certifikát.

Vybavení

Pořadatel poskytne účastníkům veškeré vybavení pro technické disciplíny, tj. kladku, přilbu, celotělové úvazky, karabiny, osmu .. Doporučujeme účastníkům oblečení na převlečení,  vodní skútr je mokrá disciplína a také pro případ nepřízně počasí. Nutností jsou prstové rukavice, NEZAPOMEŇTE! 
Via ferrata

Via ferrata

Výška stěny cca 95 m

nejkratší a unikátní cesta na Pastýřskou stěnu k nástupu na Extreme Travers, nádherný zážitek a výhled

Extreme travers

Extreme travers

délka přelanění cca 300 m

unikátní přelanění kaňonu Labe z Pastýřské stěny do zámecké věže ve výšce cca 100 m

Slaňování

Slaňování

výška stěny cca 35 m

slanění ze zámku na pravý břeh Labe

Provazový žebřík

Provazový žebřík

výška cca 15 m

Provazový žebřík na Tyršův most

Skok z mostu

Skok z mostu

výška cca 16 m

Skok z mostu „do pendlu“, výška je závislá na aktuálním vodním stavu Labe

JET Ski

JET Ski

délka cca 600 m

Slalom na vodním skůtru

Mapa disciplín